Educa International o.p.s.

Prijímajúca ogranizácia

Educa International o.p.s.

Stručný popis organizácie

EDUCA International, o.p.s. je nevládna, nezisková organizácia založená za účelom podpory mladých ludí prostredníctvom rôznych projektov (stáže v zahraničí, pomoc pri výuke cudzích jazykov v školách, zavádzanie nových inovatívnych foriem pre neformálne vzdelávanie mladých bez kvalifikácie, ako i ďalšie činnosti súvisiace s problematikou mládeže. Pri tejto činnosti spolupracujeme so školami a inštitúciami v ČR a s partnerskými organizáciami v zahraničí.

educaopc@gmail.com

Dlžka stáže

3 - 12 months

Pracovná doba

Full time

Mesto

Požiadavky

Stážista

Študent, absolvent

Kompetencie

Ste študent alebo čerstvý absolvent? Chcete rozšíriť svoje teoretické znalosti a následne ich aplikovať v praxi, čo ocenia mnohí budúci zamestnávatelia? Chceli by ste absolvovať stáž v stovežatej Prahe? Zaujímate sa o program Erazmus+ a chcete pomáhať študentom v splenení ich sna? Ak áno, tak poďte k nám do Educy.

Pracovná stáž poskytuje získanie nových kontaktov, cenných skúseností, osvojenie si pracovných návykov, či možnosť uplatniť svoje nadobudnuté znalosti v praxi. V Educe uvidíte program Erazmus+ nielen z pohľadu študenta, ale aj z pohľadu koordinátora, ktorým sa stanete. Budete komunikovať s českými vysokými školami, so študentami, či zahraničnými partnermi. Poradíte študentom s výberom stáže, zabezpečíte všetky potrebné dokumenty, ktorú sú pre stáž potrebné, budete s nimi v pontakte počas ich pobytu  a pomôžete im riešiť rôzne problémy, ktoré sa môžu prihodiť. Ďalej Vás čaká rôznorodá administratívna práca a plnenie rôznych úloh.

Aký by mal náš stážista byt?

• šikovný, iniciatívny  a komunikatívny
  • mať záujem a pozitívny prístup k práci
  • organizovaný
  • samostatný
  • výborná znalosť anglického jazyka (další jazyk výhodou)
  • dobrá znalosť microsoft office (word, excel, power point) , práca s internetom
  • šírenie myšlienok a povedomia o organizácii medzi študentov

Experience of our participants are found on our website  www.educaops.eu

For more information don´t hesitate to contact your Erasmus coordinator or Educa o.p.s.