V. reprezentačný ples FPVaMV UMB

Hostiteľ:Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB
Dátum a čas začiatku:18. feb. 2017 - 18:00
Dátum a čas konca:19. feb. 2017 - 5:00
Miesto:Hotel Lux
Mesto:Banská Bystrica

V. reprezentačný ples Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici sa uskutočnil 18. februára 2017 v Hoteli Lux v Banskej Bystrici.

Na jubilejnom ročníku plesu sa stretli pedagógovia, absolventi, študenti, priatelia fakulty i významné osobnosti z prostredia decíznej sféry a tretieho sektora v oblasti medzinárodných vzťahov a zahraničnej politiky. V príjemnom prostredí hotela Lux bol pripravený zaujímavý program plný hudby, kúziel, spevu a tanca v podaníhudobného zoskupenia Slovak Tango, majstra Československa v mikromágii Ladislava Tischlera, tanečníkov spoločenských tancov  z Tanečnej školy K-dance a DJa Viktora Lešníka. Súčasťou večera bola samozrejme ajbohatá tombolaso zaujímavými cenami.

Organizačný výbor plesu

FPVaMV UMB