Hosťom podujatia: Mgr. Marián Majer, PhD.

Dátum a čas začiatku:1. okt. 2019 - 13:50
Dátum a čas konca:1. okt. 2019 - 15:10
Miesto:Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB
Mesto:Banská Bystrica

Central European Security Alliance v spolupráci s fakultou politických vied a medzinárodných vzťahov uskutočnilo dňa 1.októbra. 2019 prvé podujatie, ktoré je pokračovaním konferencie Defcon2019. Ná náš prvý mentoring sme si pozvali riaditeľa Kancelárie štátneho tajomníka MO SR Mgr. Mariana Majer PhD , ktorý viedol interaktívnu diskusiu s účastníkmi mentoringového stretnutia na tému "je práca v štátnej správe tvoj dream job?". Diskusiu moderoval náš šikovný  kolega Marek Kovačovič. Atmosféra bola počas diskusie veľmi uvoľnená, účastníci mali možnosť opýtať sa akúkoľvek otázku na ktorú im pan Majer rád zodpovedal. Cele podujatie sa konalo na fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov. Projekt je organizovaný  finančnou podporou Nadácie SPP.