Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výzva na predkladanie projektov / diplomových prác súťaže Be In Do Lean

Počet videní: 32
3 min. čítania
Výzva na predkladanie projektov / diplomových prác súťaže Be In Do Lean

Termín: 30. júna 2023

Srdečne vás pozývame do pripravovanej súťaže o najlepší študentský projekt v mene tímu súťaže Be In Do LeanRád by som Vám predstavil našu súťaž a vyzval Vás a Vašich študentov k zaslaniu projektov alebo diplomových prác do našej súťaže, ktorej termín predkladania bol posunutý na 30.06.2023. 

Súťaž Be In Do Lean ponúka študentom jedinečnú príležitosť získať skúsenosti, nadviazať kontakty s potenciálnymi zamestnávateľmi a získať atraktívne ceny, ako sú iPady či smartfóny.

Be In Do Lean je súťaž, ktorá sa zameriava na podporu inovácií a efektívneho riadenia v rámci rôznych oblastí. Tento rok otvárame priestor študentom, ktorí majú záujem predstaviť svoje projekty a diplomové práce, zamerané na zlepšenie procesov, zlepšovanie kvality, optimalizáciu softwarových riešení, zlepšovanie ergonómie a bezpečnosti na pracoviskách, zlepšovanie energetickej náročnosti výroby, znižovanie CO2, v rámci rôznych odvetví. Tieto projekty môžu zahŕňať zlepšenie výrobných procesov, optimalizáciu logistických operácií, implementáciu nových technológií alebo akékoľvek iné inovatívne riešenia.

Prečo by ste mali Vašich študentov povzbudiť k účasti?

1. Získanie skúseností: Súťaž Be In Do Lean ponúka študentom príležitosť aplikovať teoretické poznatky do praxe a získať cenné skúsenosti v oblasti riadenia a inovácií.

2. Možnosť siete: Naša súťaž ponúka vynikajúcu príležitosť na nadviazanie kontaktov s poprednými firmami a potenciálnymi zamestnávateľmi. Vaši študenti budú mať príležitosť prezentovať svoje projekty odborníkom z praxe.

3. Atraktívne ceny: Víťazi súťaže budú odmenení atraktívnymi cenami, ako sú iPad či smartfón. Okrem toho budú mať možnosť získať ocenenia, ktoré prinesú pozitívne hodnotenie ich profesionálneho profilu.

Ak poznáte študentov, ktorí by mohli byť zaujímaví pre túto súťaž, prosím, poskytnite im túto informáciu.

Viac o súťaži a prihlasovací formulár nájdete na http://beindolean.sk/.